Google Sıralaması İçin En İyi 7 SEO Uzmanı

0
507
Türkiye'nin en iyi php, freelance kurumsal seo uzmanları listesi bu yazıda.

SEO uzmanı, Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için web sitelerinizi optimize eden kişidir. En iyi seo uzmanı ise diğerlerinden daha çok çalışan ve işine daha çok önem veren kişidir.

Yaptıracağınız optimizasyon işlemi internet üzerinden olacağı için tek tek 81 ilde php, profesyonel, kurumsal veya freelance seo uzmanı yazarak aramanıza gerek yok. SEO uzmanları internet üzerinden çalıştığı için dünyanın öbür ucunda da olsanız kolaylıkla iletişim halinde kalabilir ve işinizi yaptırabilirsiniz.

Ancak ben ajansına gideceğim bunun için İstanbul SEO Uzmanı arıyorum. Başkentte Office’inde çalışmalarını takip etmek için Ankara SEO Uzmanı araştırıyorum, Deniz kenarında oturuyorum İzmir SEO Uzmanı bakınıyorum demek de en doğal hakkınız.

Fakat dediğim gibi, Türkiye’nin herhangi bir yerindeyseniz aşağıdaki danışmanlar ile çalışabilirsiniz ve linklere tıklayarak kendilerine LinkedIn profillerinden ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır hobi olarak devam ettirdiğim SEO sektöründe; yerli ve yabancı kaynaklardan okuduğum ve yaptığım araçtırmalar ışığında, yaptıklarını taktir ve tastik ettiğim Türkiyenin en iyi SEO uzmanları listesi şöyle:

7. SEO Uzmanı Mert Erkal

SEO Uzmanı Mert Erkal Profili

Mert Erkal, blog- e-ticaret gibi web sitenizin sıralamasını iyileştirir ve yükseltir. Olgun, güler yüzlü ve web siteniz için en yüksek performans sunan bir SEO uzmanı arıyorsanız sizin için en iyi SEO uzmanı Mert Erkal‘dır. Uzun yıllar kendini bu işe adamış SEO duayeni, e-ticaret sitenizi veya Sosyal Medya gibi hesaplarınızı Google’ın doruklarına çıkarabilir.

6. SEO Uzmanı Ayhan Karaman

SEO Uzmanı Ayhan Karaman Profili - 2. Sıra

Ayhan Karaman bir SEO girişimcisidir. Web sitenizin veya web sayfanızın daha fazla trafik almasını istiyorsanız güvenilir bir SEO uzmanına ihtiyacınız var. Eğer İstanbul ve Ankara’da en iyi SEO Uzmanı arıyorsanız size tavsiye edebileceğim tam ehil kişi ‘işi ver gerisini unut’ kalitesindeki Ayhan Karaman‘dır. O bir strateji ve taktik dehası.

5. Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı Halil İbrahim Er

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı Halil İbrahim Er Profili - 3. Sıra

Halil İbrahim Er, sitenizin sıralamasını arama motorlarında üst sıraya çıkarabilir. Kensi hem Dijital Pazarlama hem SEO Uzmanıdır. 9 yıllık deneyime sahip SEO uzmanı Er, web siteniz için biçilmiş bir kaftandır. Ücretsiz SEO eğitimi ve Google Ads gibi dijital pazarlama alanlarındaki eğitimleri ile tanınır. Web sitesi optimizasyonunda mahirdir. Halil İbrahim Er‘e sitenizi gönül rahatlığı içinde emanet edebilirsiniz. Siteniz onda, gözünüz Google’ın tepesinde olsun.

4. SEO Uzmanı Ragıp Diler

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Uzmanı Ragıp Diler Profili

SEO uzmanı Ragıp Diler; SEO ile uzaktan yakından alakanız olmasa bile bu üstadın ismini duymuşsunuzdur. Ragıp hoca, uzun zamandır Ankara’da SEO uzmanlığı yapıyor. Ayrıca kendisi son derece çalışkan ve iyi derecede İngilizce bilen bir Arama Motoru Optimizasyonu ve Dijital Pazarlama uzmanıdır. Bir sitenin yükseltilmesinden ve organik trafiğinin artmasından O sorumludur. Sitenizde yükselme ve büyüme sendromu varsa O çözer. Muhtemelen şu anda yeni çözümler ve yeni fikirler peşinde koşuyordur.

3. SEO Uzmanı Eren Ümit Kaplan

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı Eren Ümit Kaplan

Sitenizin sıralamada iyi olması için çalışacağınız bir diğer SEO Uzmanı ise Eren Ümit Kaplan’dır. Web siteniz belki Google’ın sıralamasında sondadır, deyimi yerindeyse mezarda! Ünlü bir SEO’nun sözü vardı: ‘Bir şeyin bulunmasını istemiyorsanız Google’ın 2. sayfasına gömün‘ diye. İşte o ölüyü diriltecek ve yeniden can verecek kişi, şu anda İstanbul İşletme Enstitüsü ve İstinye Üniversitesinde eğitim veren becerikli mi becerikli SEO hocası Eren Ümit Kaplan‘dır. Ben de kendisinden eğitim alan biri olarak diyebilirim ki: O bu işte usta.

2. SEO Uzmanı & Google Ads Danışmanı Burcu Büyükmirza

SEO & Adwords Danışmanı & Eğitmeni Burcu Büyükmirza

Bir diğer SEO Uzmanı ve Google Ads Danışmanı Burcu Büyükmirza’dır. İstanbul’da uzun yıllardır SEO & Adwords Danışmanı & Eğitmeni olarak sektörde yer alan Burcu Büyükmirza, son 4-5 yıldır direktörlük yapmakta, toplu ve bireysel olarak SEO eğitimi vermekte ve ajanslarda stajyer yetiştirmektedir. Pek çok SEO uzmanının yapamayacağı, rekabeti yüksek yani yükselmesi zor siteleri yaptığı düzenlemeler ve kullandığı özel teknikler sayesinde 2 – 3 ay gibi kısa bir sürede yukarı çıkartmakta üstüne yoktur. Bu açıdan hem site sahiplerinin hem de ajans yönetimi CEO’larının takdir ve teşekkürlerini hak etmesiyle bilinir. Sizin de buna benzer yükselmesi zor gözüyle baktığınız siteleriniz varsa hiç düşünmeyin.

1. Türkiye’nin En İyi SEO Uzmanı Ahmet Kaya

Türkiye’nin En İyi Freelance SEO Uzmanı Ahmet Kaya

Türkiye’nin en iyi freelance SEO uzmanı Ahmet KAYA‘dır. SEO ajansı veya kurumsal bir firma ile çalışmak istemiyorsanız web sitemizin optimize edilmesi ve arama motorlarında en üst sıraya çıkmak için benimle çalışabilirsiniz. İletişime geçmek aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfasına gidip başta Kayseri SEO olmak üzere tüm Türkiye genelinde seo çalışması yapabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz