SERP

0
658
SERP’ler genellikle organik arama sonuçlarını, ücretli Google Ads (reklam) sonuçlarını, Öne Çıkan Snippet’ları, Bilgi Grafiklerini ve video sonuçlarını içerir.

SERPs veya SERP (Search Engine Results Pages – Türkçe: Arama Motoru Sonuç Sayfaları) internette Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarını kullanan birinin, bir kelimeyi aradıktan sonra karşısına çıkan ilk sayfadır.

SERP’ler genellikle organik arama sonuçlarını, ücretli Google Ads (reklam) sonuçlarını, Öne Çıkan Snippet’ları, Bilgi Grafiklerini ve video sonuçlarını içerir. Bu sıralama SEO ile en iyi hale getirilebilir.

blank
Merhaba, benim adım Ahmet Kaya. Google Djital Atölye, WordPress Eğitimi, Bilgisayar İşletmenliği, SEO Uzmanlığı gibi 20'ye yakın sertifikam var. Türkçe, İngilizce ve Almanca biliyorum. Temasal blogumda (WPSiteKur.com) içerik yazıyor ve WordPress, Google Ads, Yandex, Facebook & Instagram Reklamları ve SEO gibi etkinliklerle hobi olarak ilgileniyorum. İçerik oluşturmak güzel bir duygu. İşini severek yapanlardanım. Burayı hem kendime hem de size bir şeyler katmak için kurdum. Bana ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz